Potęga podświadomości – M. Joseph

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jak wielka siła kryje się w Twojej podświadomości? Czy zdajesz sobie sprawę tego, że za jej pomocą Twoje życie może zmienić się o180 stopni?

Tania Książka – Potęga podświadomości M. Josepha jest książką, która zmieniła spojrzenie na świat i życie wielu osób. Z kolejnych rozdziałów czytelnik dowiaduje się, w jaki sposób sam może wpływać na to, co dzieje się w życiu jego oraz jego najbliższych. Autor opisuje przypadki osób, które zaczęły pracę ze swoją podświadomością, by pozbyć się różnego rodzaju problemów. M. Joseph przedstawia szereg różnych ćwiczeń, które mają pomóc czytelnikowi w: odnalezieniu wewnętrznego spokoju, zwalczeniu poważnych chorób, czy osiągnięciu dóbr materialnych.

Co kryje “Potęga podświadomości”?

Z poszczególnych rozdziałów można dowiedzieć się, jak działa ludzki umysł, w jaki sposób wpływa na niego podświadomość oraz, co robić, by zacząć kreować własną rzeczywistość. Autor szczegółowo opisuje również praktyczne zastosowanie terapii duchowej. Daje czytelnikowi jasne wskazówki, na czym należy się skupić, by osiągnąć dowolnie wybrany cel. Może to być: miłość, bogactwo, szczęście, wdzięczność, życzliwość, szczęście, czy dobre relacje z innymi ludźmi. Ponadto podaje techniki, które pozwolą rozpocząć walkę ze strachem oraz własnymi blokadami, czy zahamowaniami, które blokują przed osiągnięciem celu, który tak naprawdę znajduje się w zasięgu ręki.

Książka pełna pozytywnej energii


Potęga podświadomości” podzielona jest na 20 rozdziałów. Każdy z nich opisuje konkretne działania, jakie należy podjąć w celu osiągnięcia określonego celu. Nie brakuje również przykładów osób, które dzięki użyciu zaproponowanych technik pozbyły się lęku i sięgnęły po spełnienie swoich marzeń.

Książka napisana jest prostym i zrozumiałym językiem. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom zainteresowanym rozwojem duchowym, ale nie tylko. Zawarta w niej duża dawka optymizmu i pozytywnej energii pomoże odnaleźć nadzieję osobom, które z jakiegoś powodu ją utraciły. To świetny poradnik, uczący wdzięczności, optymizmu i wiary w nieskończone możliwości ludzkiej podświadomości. Sięgnij po niego, jeżeli chciałbyś dokonać zmian w swoim dotychczasowym myśleniu i wprowadzić do życia magię cudów, którą niesie ze sobą praca z własną podświadomością.

Joseph Murphy to doktor filozofii, religioznawstwa i prawa. Uważany jest za prekursora pozytywnego myślenia. W jego dorobku literackim można znaleźć wiele bestsellerowych poradników, które dotyczą potęgi ludzkiego umysły oraz ducha.